Inhibitor korozji producent – jak wygrać z korozją

Walka z rdzą nie należy ani do łatwej, ani do taniej. Profesjonalne zabezpieczenie auta może trwać 3 dni i kosztować powyżej 1000 zł. Pewnie zadasz sobie pytanie, czy warto. Pewnie, że tak! Wbrew pozorom to nie usterki mechaniczne a naprawy blacharskie generują największe koszty napraw oraz z tytułu utraty wartości samochodu. Na szczęście nie jest jeszcze za późno, aby zabezpieczyć nasze auto przed rdzą.

Producenci aut ograniczając podwyżki dla klientów, wprowadzają oszczędności kosztem jakości użytych materiałów. Blachy oraz powłoki lakiernicze są coraz cieńsze, a co za tym idzie – korozja ma łatwiejszy dostęp i niesie dużo większe zniszczenia, przez co już w nawet paroletnich autach można zaobserwować ogniska korozji. W takich przypadkach trzeba reagować natychmiast.

Inhibitor korozji producent – dobre zabezpieczenie auta tylko u profesjonalistów

Zabezpieczenie antykorozyjne naszego auta może nam zaoszczędzić późniejszych wielu kosztownych napraw blacharsko-lakierniczych oraz w ich wyniku znacznej utraty wartości i atrakcyjności samochodu, co jest istotne podczas jego sprzedaży. Prawidłowego zabezpieczenia antykorozyjnego nie da się wykonać w warunkach garażowych. Aby wykonać je poprawnie, wymagane jest odpowiednie miejsca, narzędzia, wiedza oraz wysokiej jakości preparaty chemiczne.
Profesjonalne zabezpieczenie w warsztacie może trwać nawet 3 dni i związane jest to z dużym zakresem prac oraz przerwami technologicznymi, jakie muszą być zastosowane pomiędzy kolejnymi etapami prac.

Warto także zwrócić uwagę na produkty, które wykorzystywane są do zabezpieczenia auta przed korozją. Na rynku są producenci, którzy w swojej ofercie posiadają preparaty do zabezpieczania podwozi, progów, a także części zamiennych. Część z nich w składzie produktów antykorozyjnych mają inhibitory korozji.

W celu zapoznania się z tematem zastosowania i skuteczności inhibitorów korozji zajrzyj na inhibitor korozji producent.

 

 

 

Popularne tagi : preparat antykorozyjny , powłoki antykorozyjne , powłoka antykorozyjna , odrdzewiacz , oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
inhibitor korozji producent

Dojazd: