Co to jest jastrych

Jastrych to inaczej wylewki podłogowe. Oba te terminy odnoszą się do podkładu podłogowego. Po jego nałożeniu można układać płytki, panele, a także innego rodzaju podłogi. Warto dowiedzieć się, jakie istnieją wylewki podłogowe, jakie są ich zalety i na jakie szczegóły należy zwrócić największą uwagę przy wyborze posadzki jastrychowej.

Czym jest jastrych?

Odpowiedź na to pytanie z pewnością okaże się pomocna w czasie każdego remontu lub przy budowie domu. Jastrych to nic innego jak wylewki podłogowe. Mówiąc inaczej, jest to warstwa podkładu, którą nakłada się na betonowej płycie lub na stropach. Wylewki podłogowe stosuje się w domach, garażach, a także piwnicach. Istnieją różne rodzaje posadzek jastrychowych. Jednak warto dowiedzieć się czegoś na temat anhydrytowych wylewek.

Szukasz wykonawcy? Sprawdź tutaj: wylewki podłogowe Łódź

Jakie wylewki podłogowe najlepiej wybrać?

Jastrych anhydrytowy porównywany jest do gipsowego. Wylewki te mają podobne właściwości i zastosowania. Podczas ich nakładania nie trzeba stosować dylatacji, a na powierzchni nie pojawiają się odkształcenia. Mają one ogromną zaletę, a mianowicie można po nich chodzić już po 24 godzinach od zakończenia prac. Charakteryzują się również równą powierzchnią. Wylewki anhydrytowe są tworzone z syntetycznej lub naturalnej odmiany gipsu, czyli anhydrytu. Wylewka ta ma charakterystyczną rzadką konsystencję, dzięki czemu po jej wylaniu sama się wyrównuje i nie trzeba jej równać przy pomocy dodatkowych prac, czy różnego rodzaju narzędzi.

Zadzwoń:

+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
Wylewki podłogowe Łódź

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *