Kontrola tankowań w firmach transportowych – czy warto ?

Współcześnie, każda branża korzysta z różnorakich rozwiązań technologicznych. Nie ma się co dziwić, nowoczesne wynalazki usprawniają prace, dzięki czemu przedsiębiorstwo może generować większe zyski. Przyglądając się różnym branżą, można spostrzec trendy technologiczne, na które decyduje się coraz więcej firm. Przykładowo, firmy transportowe coraz częściej inwestują w systemy, których zadaniem jest kontrola tankowań – w jakim celu stosuje się to rozwiązanie?

Kontrola tankowań – jakie przyniesie korzyści?

Najważniejsze o czym trzeba wspomnieć, to spora oszczędność pieniędzy, co w prostej linii prowadzi do zwiększenia przychodów firmy. Z czego wynikają owe oszczędności? Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest cena paliwa w hurcie – posiadając nawet niewielki zbiornik, na 5000 litrów paliwa, można zaoszczędzić do 20 groszy na litrze, czyli nawet kilka tysięcy złotych.

Kolejna sprawa, to gwarancja bezpieczeństwa, jaką daje dobrze skonfigurowany system kontroli tankowania wysokiej jakości. System określa z ogromną dokładnością to, jaka konkretnie ilość trafia do baku pojazdu, dzięki czemu mamy wszystko pod kontrolą. Ważne też, że przedsiębiorca ma możliwość wybrania pracowników, którzy będą mieli dostęp do panelu zarządzania, a zamontowane w zbiorniku sondy na bieżąco informują o stanie cieczy.

Mówiąc o zaletach systemu kontroli tankowania, trzeba też wspomnieć o oszczędności czasu. Jeśli w firmie funkcjonuje jedynie zbiornik na paliwo, wymusza to codzienne kontrole zawartości, prowadzenie dokumentacji związanej z historią tankowań i archiwizacji takich danych. Dzięki odpowiednio skonfigurowanemu oprogramowaniu, takie informacje pozyskamy dosłownie w kilka minut – możemy też wybrać ustawienia, dzięki którym powiadomienia będą przychodzić na wskazany adres mailowy, bądź w formie SMS.

Zadzwoń:
+48 690 58 58 58

Odwiedź stronę:
https://lssglobal.eu/
kontrola tankowań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *