Płyn antykorozyjny – bądź pewny zabezpieczenia antykorozyjnego

Firma Excor ma wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz dostawie materiałów anty korozyjnych. Jej bogatą ofertą produktów sprawia, że są jednym z lepiej prosperujących przedsiębiorstw na świecie w danej dziedzinie. Kupując u nich produkty możemy być pewni, że zostaniemy potraktowani profesjonalnie, a doświadczona kadra z działu handlu dobierze odpowiedni produkt do danej rzeczy gdzie potrzebujemy odpowiednich środków antykorozyjnych. Posiadane certyfikaty pokazują, że firma chce być jak najbardziej profesjonalna w swojej dziedzinie. Spółka współpracuje z wieloma lokalnymi partnerami na całym świecie oferując im swoje świadczenia.

Co wybrać?

W swojej bogatej ofercie posiada płyn antykorozyjny, który zapewnia ochronę elementów takich jak: żelazo, stal i żeliwo. Za sprawą tego, że pozostawia suchą powłokę antykorozyjną można bez narażenia stosować ją w połączeniach z elementami malowanymi, gumowymi czy tworzywami sztucznymi. Dany płyn ma konsystencję koncentratu, dzięki czemu jesteśmy w łatwy sposób rozcieńczyć z wodą demineralizowaną, przez co otrzymamy zadowalająco ochronę antykorozyjną. Ten preparat służy do zabezpieczania surowych powłok metalowych, które są magazynowane bądź wymagają naniesienia na nie powłoki antykorodowej poprzesz naniesienie jej przez natrysk albo zanurzenie. Taka ochrona może wytrzymać w zamkniętych pomieszczeniach nawet do roku.

Jak powstaje rdza?

Rdza bądź korozja powstaje na skutek utleniania się żelaza i jego stopów w wodzie, wilgotnej atmosferze lub gruncie. Jest to skutek naturalny, przez co prędzej czy później nastąpi czas, że na powierzchni metalowej pojawią się ogniwa korozji. Warto więc stosować odpowiednie środki antykorozyjne, które ochronią przed rdzą elementy metalowe. Niestosowanie takich preparatów bardzo skróci żywotność metalu.

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
płyn antykorozyjny

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *