Ślub cywilny w plenerze Radomsko – jak i gdzie zorganizować taką uroczystość?

Ślub sam w sobie to uroczystość wymagająca mnóstwa przygotowań. Tym bardziej ślub plenerowy wymaga organizacji dodatkowych elementów, jak chociażby zabezpieczenie dla gości w przypadku popsucia pogody. Warto jednak mimo wielu dodatkowych obowiązków zdecydować się na wyjątkowy ślub w plenerze, który z pewnością zapadnie nam i naszym gościom na długo w pamięci.

Ślub cywilny w plenerze – jakie formalności musisz dopełnić?

Po zmianie przepisów od 2015 roku nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować ślub cywilny w plenerze. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie oraz dopełnić wszystkie wymagania dotyczące miejsca, gdzie odbędzie się cała uroczystość. Jeśli chodzi o wybór lokalizacji, gdzie zorganizować taki ślub musi być to przede wszystkim miejsce bezpieczne, spokojne, najlepiej gdyby położone było w jakimś malowniczym miejscu. Dobór odpowiedniego miejsca ma tu kluczowe znaczenie, ponieważ chyba każda para młoda pragnie, aby ich wyjątkowa uroczystość odbyła się w najpiękniejszej  scenerii, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Dobrym pomysłem może być zorganizowanie ceremonii zaślubin w altanie, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli umieścić w niej wszystkie niezbędne elementy do ślubu cywilnego, jak godło, stół dla urzędnika oraz krzesła. Wystarczy tylko pięknie ozdobić taką altanę tiulem i kwiatami i będzie to idealne miejsce na moment zaślubin.

Ślub cywilny w plenerze Radomsko – na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca?

Idealnym miejscem na ślub plenerowy będzie piękny ogród, najlepiej gdyby był otoczony terenami zielonymi, które pięknie kontrastują z bielą stołów, krzeseł i innych ozdobnych elementów. Warto wybierać domy weselne dysponujące pięknym otoczeniem wokół, gdzie możemy zorganizować ślub na zewnątrz, a w razie niepogody przenieść się do lokalu. Szukasz takiego obiektu sprawdź tutaj: ślub cywilny w plenerze Radomsko.

Zadzwoń:
+48 694 014 041

Zobacz stronę:
http://dworkasztelan.pl/kontakt
ślub cywilny w plenerze Radomsko

Dojazd: