Uchwyt na telefon do roweru

Smartfon w telefonie można zastosować jak nawigację GPS, włączyć z niego muzykę lub wykonywać połączenia. Wiosną czy latem wiele osób wybiera jako środek transportu jednoślad. Chcemy, żeby nasz telefon był bezpieczny w czasie jazdy, dlatego też zadajemy sobie pytanie. Jak wybrać najlepszy uchwyt rowerowy do smartfona? Ciężko natomiast znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

Do niedawna rekordy popularności biły liczniki rowerowe. Dziś stawiamy na minimalizm, wybieramy jedno urządzenie, które łączy w sobie wiele funkcji, czyli popularny smartfon. Decydując się na kupno, warto skłonić się w stronę uniwersalnego uchwytu do telefonu. Ma on uniwersalne mocowanie i można używać go do różnych typów rowerów. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli często przesiadasz się między różnymi typami rowerów.

Najważniejsze w uchwycie jest to, żeby telefon utrzymywał stabilną pozycję i dostępne były do obsługi wszystkie przyciski.

Mocowany na stałe do kierownicy jest znacznie lepszym wyjściem. Mamy pewności, że podczas ewentualnego upadku lub przewrócenia się roweru telefon będzie stabilnie trzymany. Dobry inteligentny uchwyt do telefonu posiada mocną blokadę. Z powodzeniem możemy zdecydować się na tańszy model. Czasem najprostsze rozwiązania są tymi najlepszymi. Uchwyt powinien spełniać swoją funkcję, niekoniecznie musi zachwycać designem.

Uniwersalny uchwyt dedykowany jest do iPhone, Huawei czy Samsunga, czyli wielu najbardziej popularnych marek telefonów na rynku. Będzie spełniał swoją funkcję przy różnych typach telefonu, przez co nie musimy przejmować się, czy uchwyt będzie odpowiedni do naszego telefonu.

Oprócz uchwytu warto w trasę zabrać ze sobą bidon a w nim wodę. Trzeba nawadniać organizm przez cały czas podróży. Niezależnie od pogody i pory roku. Bezpieczeństwo podczas podróży jest rzeczą kluczową, aby móc się cieszyć z kolejnych pokonywanych kilometrów.